Mano Krepšelis ( 0 ) daiktai
Vardiniai Vyrams Ilgaauliai žemu kulnu internetu - Trekingo, Sportiniai, Laisvalaikio Atrask naują stilių neišleisdama daug pinigų!
Į pradinį puslapį >  Pristatymas & Grąžinimas

Pristatymas & Grąžinimas

Pasaulyje Pristatymas prieinama ir pasaulyje nemokamas pristatymas! Nėra jokių kitų papildomų mokesčių!


Pristatymas būdai1. mūsų užsakymus dauguma yra tvarkomi ir gabenami pagal EMS ir DHL per 24 valandas.

2. Mes darome viską, kad konsoliduoti pavedimus į mažiausiai skaičių vežimo, kad jūs mokate mažiausią sumą už muitų ir mokesčių.

Backorders


Mes negalime garantuoti, kad turėsime visus elementus sandėlyje visą laiką. Jei jūsų prekės nėra sandėlyje nėra tikėtina, kad bus sandėlyje per dvi darbo dienas, mes su Jumis susisieksime su išsamia informacija apie užlaikytas arba jei gali atstoti punktą yra vienas prieinami. Jei turite kritiškai ar laiko jautrus reikia, nedvejodami rašykite mums eso užtikrinti savo užsakymą pasiekia jus kuo greičiau jums reikia.

Pristatymas garantija


1. Jūsų užsakymas bus išsiųstas jums visiškai apdrausti.

2. Jei dėl kokių nors priežasčių jūsų paketas yra pamestas arba užblokuotas mes Įkelti iš naujo jį dar kartą. 3. Įsitikinkite, kažkas bus galima gauti užsakymą, kitaip jūsų paketas gali būti grąžintas į mus.

Sekti savo užsakymą internete


1. Kai Jūsų užsakymas laivai, gausite laišką, patvirtinantį siuntą į tą patį elektroninio pašto adresą, kurį naudojote, kai pateikiant užsakymą. Šis el.pašto pateikiamos instrukcijos, kaip sekti savo užsakymą.

2. Atkreipkite dėmesį, kad tai gali užtrukti iki vienos darbo dienos, jūsų informacija būtų paskelbtas vežėjo interneto svetainėje, jei jūs cant gauti laivybos informacijos iš vežėjo svetainėje veikė būdų, kaip mūsų patarė, galite sekti ją vėl kitą darbo dieną.

Apytikslis Pristatymas laikas

Laivybos laikas paprastai reikia 3-7 dienas iki pristatymo, nuo to laiko, kai siuntimo informacija pranešimą apie vežėjų oficialioje svetainėje.

Vėlavimai
Pristatymo terminai nėra garantuojama, todėl Jūsų užsakymas gali atvykti po numatyto atvykimo datos dėl įvairių priežasčių, tokių kaip:
1. Vėlavimai dėl oro
2. Pristatymas yra ne pagrindinis miestas
3. Nenumatytos vėluoja viena iš mūsų vežėjų
4. Vėlavimas į produkto nebuvimo (-ai)
5. Pristatymas yra į PO Box arba APO / FPO adresą
6. Vėlavimai dėl užsakymų padėjus atostogų
7. Vėlavimai dėl problemų su kredito kortelės leidimo ir tikrinant
......

mainaiMūsų parduotuvėje mes 30 dienų keitimo ar grąžinimo, jei donot kaip Jūsų užsakymą.

ReturnWe priimti tik iki 3 priežasčių returns.1 Klaidingas daiktų shipped2 Sugedusi itemsUnacceptable priežastis biržoje yra: .. Aš užsisakiau neteisingus produktus punktas atrodo kitaip nuotraukoje, spalva šviesesnė ar tamsesnė nuotraukoje, aš persigalvojau su dabartinė tvarka ir noriu skiriasi tam, etc.Your visiškas pasitenkinimas savo užsakymo mūsų pasitenkinimas daiktai tik vykdyti tokią situaciją; .. mes suteiksime grąžinimo ir exchange.1 Daiktai turi būti grąžintas per 30 days.2 daiktai negali. būti dėvimi, pakeisti, ar washed.3. Daiktai turi turėti visas žymes pridedamas ir originalus packaging.4. laivybos ir tvarkymo mokesčiai yra negrąžinami.
Grįžti